Mintegy százan rajtoltak el 2021. október 1-jén, pénteken 18 órakor elsőként a kecskeméti Melinda Parkban, hogy részt vegyenek a Sipos László önkormányzati képviselő és a Kecskemét Alsószéktóért Egyesület által szervezett 24 órás futásban.

Az indulók bármennyit futhatnak, kocoghatnak, a lényeg az, hogy 24 órán keresztül mindig legyen valaki a futópályán. A tervek szerint szombaton 18 10 órakor érkezik be az utolsó futó: addig pedig még bárki, bármikor csatlakozhat az éjszaka is megvilágított pályán futó csapathoz.

A 2020-as Alsószéktói 24 órás futás eredményei:

Az utolsó kört - immár hagyományosan - együtt tették meg a 24 órás futás még jelen lévő résztvevői, majd TST Tánciskola bemutatója, díjátadások és a HangOver koncertje zárta a napot.

A Melinda parkban 24 óra alatt összesen 521 futó tett 4563 kört, ami 2.875 kilométeres távot jelentett.

Különdíj: Bodócs László 44 km

Az éjszaka is futók főleg középiskolások voltak: Kátai Liliána, Csillag Márk, Turi Gergely, Oláh Dani, Sánta Dominik, Szűcs Gergő és Mészáros Ágoston.

A 24 órás futás végén két lelkes pedagógus szervezőt is jutalmaztak: Mecsnóbel Mónika Tündérkert Óvoda, és Nagy Bernadett Magyar Ilona Általános Iskola

Támogatók voltak: Kecskemét Alsószéktóért Egyesület, Bácsvíz, Termostar, Fornetti, Malom Mozi,

A 2020-as Alsószéktói 24 órás futás támogatói:

Köszönet a támogatásukért!

Ezt írták rólunk ...

24 órás futás a Melinda parkban ...

Mintegy százan rajtoltak el 2021. október 1-jén, pénteken 18 órakor elsőként
a kecskeméti Melinda Parkban...

A Melinda parkban 24 óra alatt összesen 521 futó tett 4563 kört, ami 2.875 kilométeres ...

Bárki bármennyit futhatott a 635 méteres pályán, a lényeg az volt, hogy mindig legyen fent valaki. Több iskola regisztrált, így a diákok előre egyeztetett időpontokban érkeztek. Az utolsó kört együtt tették meg a 24 órás futás éppen jelen lévő résztvevői, majd TST Tánciskola bemutatója, díjátadások és a HangOver koncertje zárta a napot.